Zapomněli jste heslo?
MTM service - profesionální úklid kanceláří, domů a bytů

O nás

Realitní portál Stoprealitkam.cz představuje netradiční a inovativní přístup k prodeji realit, reaguje na současný stav realitního trhu a je postaven na principu ,,private to private´´ , tedy s vyloučením realitních kanceláří, makléřů a jiných zprostředkovatelů. Je založen na rychlý prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti bez placení tisícových či statisícových provizí třetí straně. Hlavní výhodou takového prodeje jsou obrovské finanční úspory, jelikož nikdo neplatí nikomu zprostředkovatelskou provizi. Tím se realitní transakce mohou zjednodušit, protože prodávající a kupující spolu jednají přímo a mohou spolu vyjednávat. 

Server Stoprealitkám.cz ve spolupráci s partnery nabízí uživatelům i další služby – právní, hypoteční, stěhovací, úpravy bydlení, jež mohou využít za zlomek ceny, kterou by zaplatili jako provizi realitní kanceláři. 

Na našem serveru při koupi či pronájmu nemovitosti neplatíte žádnou provizi o které bývají ceny velmi navyšovány, jednáte přímo s majitelem se kterým můžete osobně jednat a vše si vzájemně přizpůsobit. Nemusíte se nikomu zavazovat, inzerát je Vaším dílem a proto nemovitost prezentujete tak, jak se to nejvíce líbí Vám.

Ještě nikdy to nebylo lehčí!